Výroba nádrží

 Firma Ing.Ladislav Bošmanský Majaplast vyrába široké spektrum sudov a nádrží v rôznych prevedeniach. Medzi štandardné sudy a nádrže patria valcové s podstavcom, bez podstavca, ležaté s podstavcom, hranaté, výčapné, otvorené kade s vekom i bez veka a oválne sudy v stojanoch. Taktiež vyrábame nádrže s plávajúcim vekom s podstavcom i bez podstavca. Po dohode s výrobcom je možné vyrobiť  i nádrže iných rozmerov a tvarov ako sú uvádzané v cenníkoch, ako aj individuálne doplnenie príslušenstva nádrží podľa Vašich predstáv.

Portfólio výrobkov

Medzi štandardné výrobky patria nádoby pre vinárov, žumpy a bazény.Až 60% produkcie firmy je založenej na zakázkovej výrobe pre chemický, potravinársky a stavebný priemysel. Naše výrobky sú vyrábané z vysoko kvalitného materiálu PPB Daplén od firmy IMG Bohemia s.r.o. Hodonín, ktorý je trvanlivý, stálofarebný, mrazuvzdorný a v prípade výrobkov do exteriéru i stabilizovaný voči UV žiareniu.Samozrejmosťou je i jeho vysoká chemická odolnosť a tento materiál je schválený pre styk s potravinami.

Certifikáty


Pri kúpe nádrží vyrábaných našou spoločnosťou je samozrejmosťou vystavenie Vyhlásenia o zhode, osvedčenie o tesnosti podľa STN 79 0905 a certifikátu č.01202/110/1/2001 zo dňa 2.10.2001 vydaného autorizovanou osobou SKTC - 110 pri VÚSAPL,a.s. Nitra, ktorý nás oprávňuje na výrobu veľkoobjemových nádrží z polypropylénu vhodný pre styk s potravinami.


Ochrana osobných údajov
Telefón: 0903 710 211 Fax: 033 64 90 444
2021 Majaplast